Shtrydhese Frutash Elektrike Lexical 2201

An-Lexical 2201
9,650 L
5,790 L
Ju kurseni: 3,860 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Shtrydhese Frutash Elektrike Lexical 2201

Shtrydhësa e frutave elektrike Lexical 2201 ofron një mënyrë të lehtë dhe efikase për të përfituar lëngje të freskëta nga frutat tuaja të preferuara.

Karakteristikat Kryesore:

 • Kapaciteti: 1.2 litra
 • Motor me fuqi: 850 W
 • 2 Nivele shpejtësie
 • Materiali i trupit: Çelik inox dhe plastikë ushqimore
 • Enë për lëngjet dhe enë për grumbullimin e tulit nga plastika ushqimore
 • Motor bakri me sistem mbrojtjeje nga mbinxehja
 • Dizajn elegant
 • Zhurma minimale
 • Këmbë kundër rrëshqitjes

Shtrydhese Frutash Elektrike Lexical 2201 - Përzgjedhja Perfekte për Lëngje të Freskëta

Përdorni shtrydhësen e frutave Lexical 2201 për të përfituar lëngje të pasura me vitaminë nga frutat tuaja të preferuara. Me një motor të fuqishëm, dizajn elegant dhe karakteristika të avancuara, kjo shtrydhëse është zgjedhja ideale për çdo kuzhinë.Shtrydhese Frutash Elektrike Lexical 2201

Shtrydhese Frutash Elektrike Lexical

Shtrydhese Frutash Elektrike Lexical 2201

Shtrydhese Frutash Elektrike Lexical 2201

Shtrydhese Frutash Elektrike Lexical 2201

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Lexical 2201
Lloji
Shtrydhese Frutash
Kapaciteti
1200ml
Fuqia
850w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni