Brumatrice 8.5L Lexical 1803

An-lmb1803
19,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Brumatricë 8.5L Lexical 1803

Me një motor të fuqishëm prej 1500 watt, brumatricja Lexical 1803 shndërron përbërësit në brumë të përsosur për bukë, pica, krem të rrahur për tortë dhe shumë më tepër.

Karakteristikat Kryesore:

 • Fuqia: 1500 Watt
 • Enë çelik-inoks me kapacitet 8.5 litra
 • E lehtë në perdorim
 • 6 nivele shpejtësie
 • E lehtë për tu pastruar

Aksesoret:

 • Përzierëse brumi të trashë
 • Rrahëse brumi për ëmbëlsira
 • Rrahëse vezësh
 • Kapak mbrojtës për ruajtjen e pastërtisë në kuzhinë

Brumatricë 8.5L Lexical 1803 - Krijoni Brumin Tuaj të Përsosur në Kuzhinë

Brumatricja Lexical 1803 me fuqi të lartë dhe kapacitet 8.5 litra është partneri ideal për përgatitjen e brumit për bukë, pica, krema të ndryshme dhe shumë receta tjera. Me 6 nivele shpejtësie dhe aksesoret e përfshirë, ju mund të përshtatni gatimin sipas preferencave tuaja.
Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Lexical 1803
Lloji
Brumatrice
Kapaciteti
8.5Litra
Fuqia
1500w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni