Mikser Elektrik Dore Raf 6664

an-Raf 6664
2,490 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Mikser Elektrik Dore Raf 6664

Mikseri elektrik dore Raf 6664 është një pajisje e fuqishme me karakteristika të avancuara për përgatitjen e brumit dhe të tjera.

Karakteristikat Kryesore:

 • Motor i fuqishëm 800W
 • Funksion Turbo
 • 5 nivele shpejtësie
 • 25,000 xhiro në minut
 • Buton për heqjen e rrahësve
 • 2 rrahëse për vezet
 • 2 rrahëse për brumin
 • Material çelik inox rezistent
 • Pastrohet lehtë

Mikser Elektrik Dore Raf 6664 - Fuqi dhe Efikasitet në Kuzhinë

Mikseri dore Raf 6664 ofron fuqi të lartë dhe funksione të shumta për përgatitjen e brumit dhe shumë më tepër. Me motorin e fuqishëm dhe materialet cilësore, ky mikser është zgjedhja e duhur për kuzhinierët profesionistë dhe jo vetëm.

Mikser Elektrik Dore Raf 6664

Mikser Elektrik Dore Raf 6664 Permasat

Mikser Elektrik Dore Raf 6664 Funksionet

Mikser Elektrik Dore Raf 6664

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 6664
Lloji
Mikser Elektrik
Fuqia
800w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni