Mikser Dore Raf Model R.6633B

6975069402376
1,000 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Mikser Dore Raf Model R.6633B

Karakteristikat:

 • Lehtësisht i përdorshëm dhe i pastrueshëm.
 • Ka 7 nivele shpejtësie të ndryshueshme.
 • Buton për ndezje dhe fikje.
 • 2 sete përzierësish për përdorime të ndryshme, lehtësisht të instalueshëm.
 • I përshtatshëm për të bërë kek, për të miksuar vezë, etj.
 • Fuqia maksimale: 260 W.
 • Voltazhi: 220-240V, 50-60Hz.
BrandRaf MarkaRaf


Brand
Raf
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Raf
Modeli
R.6633B
Lloji
Mikser Dore
Fuqia
260w
Tensioni
220-240V 50/60Hz
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni