Rrahese Elektrike Mikser Dore Raf 322

an-Raf 322
1,450 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Rrahese Elektrike Mikser Dore Raf 322

Rrahese elektrike mikser dore Raf 322 është një mjet praktik me dizajn elegant në ngjyrë të bardhë, perfekt për përgatitjen e salcave, purjeve, smoothies, etj.

Karakteristikat Kryesore:

 • Dizajn elegant në ngjyrë të bardhë
 • Teper praktik për përdorim në përgatitjen e salcave, purjeve, smoothies, etj.
 • 3 nivele shpejtësie: shpejtësia e ulët për rrahjen e vezës, qumështit
 • Ne paketim vjen me 3 koka: një për rrahjen, një për bërjen e shkumës, dhe për vezet
 • Fuqia: 20 W, Tensioni i karikimit: 3.7 V
 • Funskionon me fijë USB, 50 cm

Rrahese elektrike 3 në 1 për vezë, mikser kafeje dhe shkumëzues qumështi

Ky përzierës elektrik për rrahje vezësh dhe kafeje Raf 3 në 1 R.322 Milk Frother është një mjet i gjithanshëm kuzhine që mund t'ju ndihmojë të përgatisni pijet tuaja të preferuara me lehtësi. Me 3 shpejtësi dhe një motor 20 W, ky rrahese qumështi mund të prodhojë një sërë pijesh, nga latte deri te kapuçino. Ekrani dixhital e bën të lehtë zgjedhjen e shpejtësisë së duhur për nevojat tuaja. Dizajni ergonomik siguron një kapje të rehatshme, ndërsa madhësia kompakte e bën të lehtë ruajtjen. Pavarësisht nëse jeni adhurues i kafesë apo i apasionuar pas çajit, ky rrahes është një domosdoshmëri për kuzhinën tuaj.

Rrahese Elektrike Mikser Dore Raf 322

Rrahese Elektrike Mikser Dore Raf 322

Rrahese Elektrike Mikser Dore Raf 322

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 322
Lloji
Mikser Dore
Fuqia
20w
Tensioni
5V 0.5A.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni