Rrahese Qumeshti Elektrike Makineri Berese Gjalpi

an-410632
3,450 L
Ne Stok
5L
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Rrahese Qumeshti Elektrike Makineri Berese Gjalpi

Rrahese qumeshti elektrike me makineri berëse gjalpi është një mjet efikas për procesin e përzierjes së qumështit dhe gjalpit. E ndërtuar me materialin e aliazhit alumini, kjo rrahese ofron një funksionim të lehtë dhe një proces të fuqishëm të përzierjes.

Karakteristikat Kryesore:

 • Materiali: aliazh alumini
 • Aplikimi: mikser qumështi, voltazhi: 220 V, 50 Hz
 • Përdorimi për: qumësht, lëngje, ushqim, pije, miell, etj.
 • Funksionim i lehtë dhe proces i fuqishëm i përzierjes
 • Doreza e lehtë për tu mbajtur
 • Efekti i fortë mbyllës për të parandaluar rrjedhjen
 • Përshtatshme për përdorim në restorante, bare, ose kuzhina
 • Lehtëson punën dhe ruan traditën e përgatitjes së gjalpit

Rrahese Qumeshti Elektrike - Përgatitja e Gjalpit me Lehtësi dhe Efikasitet

Rrahese qumeshti elektrike me makineri berëse gjalpi është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të përgatisin gjalpin me lehtësi dhe efikasitet. Me materiale cilësore dhe dizajn inovativ, ky mjet është një ndihmë e vlefshme në kuzhinë.

Rrahese Qumeshti

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni