Mikser Dore me 7 Shpejtesi Raf 6633B

an-Raf 6633B
890 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Mikser Dore me 7 Shpejtesi Raf

Mikseri dore me 7 shpejtesi Raf është një pajisje multifunksionale e dizajnuar për përgatitjen e brumit, përzierjen dhe gatimin e shpejtë.

Karakteristikat Kryesore:

 • 2 x Rrahës
 • 2 x Grepa brumi
 • 7 Nivele të shpejtësisë, përfshirë cilësimin Turbo
 • Përzierësi i dorës është kompakt, i sigurt dhe komod
 • I përshtatshëm për të bërë kek, për të miksuar vezë, etj.
 • Funksionim dhe pastrim i lehtë
 • Motor i fuqishëm 180 W
 • E përkryer për t'u trazuar, përzier dhe gatuar
 • Multifunksional me aksesorë të kromuar x2 Rrahëse, x2 Grepa brumi

Mikser Dore me 7 Shpejtesi Raf - Fuqi dhe Përshtatshmëri në Kuzhinë

Mikseri dore me 7 shpejtesi Raf ofron një gamë të gjerë të mundësive për përgatitjen e brumit dhe gatimin e shpejtë. Me motorin e fuqishëm dhe aksesorët e kromuar, ky mikser bëhet partneri ideal në kuzhinë për çdo kuzhinierë.

Mikser Dore me 7 Shpejtesi Raf 6633B

Mikser Dore me 7 Shpejtesi Raf 6633B

Mikser Dore me 7 Shpejtesi Raf 6633B

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 6633B
Lloji
Mikser Elektrik
Fuqia
260w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni