Ngrohese Uji Elektrike Raf 7905 6.8Litra

An-Raf 7905
3,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Ngrohëse Uji Elektrike Raf 7905 6.8 Litra

Ngrohësa e ujit elektrike Raf 7905 me kapacitet prej 6.8 litra ofron performancë të lartë dhe karakteristika të përshtatshme për përdorim të përditshëm.

Karakteristikat Kryesore:

 • Fuqia: 800 W
 • Burimi i energjisë: Elektrike
 • Permasat e produktit: 195*280*405 mm
 • Matës i nivelit të ujit për shikim të lehtë
 • Funksioni i mbajtjes së ngrohtë për temperaturë të duhur të pijeve
 • Fikje automatike e ngrohjes sapo depozita të jetë bosh
 • Ideale për ti sherbyer një numri të lart personash

Ngrohëse Ujit Elektrike - Komoditet dhe Siguri në Përdorim

Ngrohësa e ujit Raf 7905 sjell një përmbajtje të pasur dhe funksione të përshtatshme për përdorim të përditshëm. Me matësin e nivelit të ujit për shikim të lehtë dhe funksionin e mbajtjes së ngrohtë, ky produkt është një zgjedhje e shkëlqyer për momentet tuaja të pijeve. Për më tepër, projektimi i sigurt me kapak të mbyllur dhe bllokuesin e sigurisë për fëmijë sigurojnë një përdorim të sigurt dhe të këndshëm.

 Ngrohese Uji Elektrike


 Ngrohese Uji Elektrike

 Ngrohese Uji Elektrike


 Ngrohese Uji Elektrike Raf 7905Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 7905
Lloji
Ngrohese Uji Elektrike
Kapaciteti
6.8litra
Fuqia
800w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni