Ngrohese Uji Elektrike Raf 7888

An-Raf7888
1,490 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Ngrohës Uji Elektrik Raf 7888

Ibriku elektrik me trup qelqi dhe doreze e kapak ABS, shumë rezistente edhe ndaj nxehtësisë. Me kapacitet 2 litra për të bërë çaj, Caj kafe apo vluar ujë për gjithë familjen.

Karakteristikat Kryesore:

 • Materiali: Xhami
 • Kapacitet: 2 litra
 • Pesha: 1500gr
 • Fuqia: 2000 vat
 • Ene Qelqi 
 • Doreze dhe Kapak Plastik ABS

Ngrohës Uji Elektrik Raf 7888 - Përpjekja Perfekte për Çdo Kuzhinë

Ibriku elektrik Raf 7888 është një zgjedhje e shkëlqyer për përgatitjen e ujit në mënyrë të shpejtë dhe të sigurt. Me dizajnin e tij të qelqit, kapacitetin e tij të madh dhe fuqinë e tij të lartë, ky ngrohës uji është i përshtatshëm për çdo kuzhinë shtëpie apo zyrë.


Ngrohese Uji Elektrike Raf 7888

Ngrohese Uji Elektrike Raf 7888

Ngrohese Uji Elektrike Raf 7888 PermasaNgrohese Uji Elektrike Raf 7888


Ngrohese Uji Elektrike Raf 7888

Ngrohese Uji Elektrike Raf 7888

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 7888
Lloji
Ibrik Elektrik
Kapaciteti
2Litra
Fuqia
2000w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni