Xhezve Elektrike Raf 128

An-raf128
1,200 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Xhezve Elektrike për kafe Turke Raf 128

Xhezve Elektrike për kafe Turke model Raf 128 është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të përgatitur kafenë tuaj . Kjo xhezve është kompakte dhe mund të tërhiqet lehtësisht nga baza ngrohëse.

 • Ka kapacitetin të bëjë deri në 5 filxhan kafeje në të njëjtën kohë
 • Kapacitet 500 ml
 • Fuqia: 600W
 • E pajisur me dorëzë rezistente dhe të palosshme
 • Xhezve Elektrike për kafe Turke Raf 128
 • Xhezve Elektrike për kafe Turke Raf 128
Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Marka
Raf
Modeli
R128
Lloji
Xhezve Elektrike
Kapaciteti
500ml
Fuqia
600w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni