Ibrik Elektrik 2 Liter Raf 7802

An-raf7802
1,990 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Ibrik Elektrik Raf 7802

Jeni adhurues i çajit aromatik dhe po kërkoni çajnikun e përsosur për nevojat tuaja? Atëherë, mirë se vini në botën e elektroshtëpiakëve të kuzhinës, ku ju pret kazani ynë elektrik unik RAF R.7802, i cili nuk do t'ju lërë indiferentë!

Karakteristikat Kryesore:

 • Xhami borosilikat për rezistencë ndaj temperaturave të larta
 • Funksion i mbajtjes së ngrohtësisë për periudhë të gjatë
 • Baza rrotulluese 360 gradë
 • Fuqia 2000 Watt
 • Vëllimi 2 litra
 • Mbyllje automatike kur uji vlon

Ibrik Elektrik Raf 7802 - Përvoja Perfekte e Përgatitjes së Çajit

Ibriku elektrik RAF R.7802 është një zgjedhje e shkëlqyer për adhuruesit e çajit. Me dizajnin modern, xhamin borosilikat dhe karakteristikat e tij të shumta, kjo pajisje do t'ju sigurojë një përvojë të paharrueshme në përgatitjen e çajit tuaj të preferuar.

Do të merrni një produkt unik me të gjitha karakteristikat e nevojshme për të shijuar pijen tuaj të preferuar në çdo moment të ditës. Dizajni i Ibrikut bazohet në teknologjinë moderne, e cila ofron një pamje moderne dhe elegance në kuzhinën tuaj.

Ibrik Elektrik 2 Liter Raf 7802

Ibrik Elektrik 2 Liter Raf 7802

Ibrik Elektrik 2 Liter Raf 7802 Permasat


Ibrik Elektrik 2 Liter Raf 7802

Ibrik Elektrik 2 Liter Raf 7802 Rrotullim 360 grade


Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 7802
Lloji
Ibrik Elektrik
Materiali
Xham
Kapaciteti
2Litra
Fuqia
2000w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni