Xhezve Elektrike Marado Model Ma-1622

Na kontaktoni për një çmim
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 

XHEZVE ELEKTRIKE Marado Model Ma-1622

Xhezve elektrike Ma-1622 600w shumë e thjesht në përdorim,mjafton të keni përgatitur masën e kafes suaj dhe me një shtypje të butonit në pak sekonda kafja juaj është gati.E vecanta e zhezves elektrike është shpërndarja e nxehtësisë nëmënyrë të njëtrajtshme në të gjithë sipërfaqen e saj dhe kjo bën që kafja të jet kremoze dhe shumë e shijshme.

KARAKTERISTIKAT

Marka: Marado

Modeli: Ma-1622

Lloji: Xhezve elektrike

Kapaciteti: 300 ml

Fuqia: 600 W

Element ngrohës i fshehur prej çeliku inox

Treguesi i dritës së kuqe

Dorezë e materialit rezistent ndaj nxehtësisë

Një çelës kyç

Lehtë për t'u përdorur, e lehtë për t'u pastruar


No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni