Xhezve Elektrike Raf 127

An-Raf127
890 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Xhezve Elektrike Raf 127

Xhezve Elektrike Raf 127 është një zgjedhje ideale për ngrohjen e ujit dhe pergatitjen e kafes. Me materialin e inoksit, kapacitetin e tij të 500ml dhe fuqinë 600w, kjo xhezve sjell lehtësi dhe efikasitet në procesin e përgatitjes së kafesë.

Karakteristikat Kryesore:

 • Ideale për ngrohjen e ujit dhe përgatitjen e kafes
 • Material Inoksi
 • Kapaciteti: 500ml
 • Fuqia: 600w

Xhezve Elektrike Raf 127 - Efikasitet dhe Stil për Përgatitjen e Kafesë

Xhezve Elektrike Raf 127 sjell një kombinim të fuqishëm të inoksit dhe performancës së lartë, duke e bërë atë zgjedhjen perfekte për ngrohjen e ujit dhe përgatitjen e kafesë. Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 127
Lloji
Xhezve Elektrike
Materiali
Inoks
Kapaciteti
500ml
Fuqia
600w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni