Friteze Elektrike Raf 5299 3.5 Litra Deep Fryer

An-Raf 5299
4,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Friteze Elektrike Raf 5299 3.5 Litra Deep Fryer

Friteza elektrike Raf 5299 ofron një eksperiencë të shkëlqyer në skuqjen e ushqimeve. Bërë prej çeliku inox, është e lehtë për tu pastruar dhe ofron kontroll të shkëlqyer të funksioneve.

Karakteristikat Kryesore:

 • Bërë prej çeliku inox, jo ndryshk, i lehtë për tu pastruar
 • Kontroll i funksionimit me çelës
 • Mund të rregullojë temperaturën nga 0 - 190 gradë Celsius
 • I përshtatshëm për skuqjen e ushqimeve
 • Më i sigurt me sistemin automatik të ndërprerjes së energjisë
 • Mund të gatuajë një shumëllojshmëri ushqimesh si pulë e skuqur / donuts / patate të skuqura
 • Rende për tiganisje mund të hiqet për pastrim
 • Kapaciteti (litra): 3.5 litra
 • Fuqia: 2000W

Friteze Elektrike Raf 5299 - Perfeksion për Skuqjen e Ushqimeve

Friteza elektrike Raf 5299 me kapacitet 3.5 litra ofron një zgjidhje efikase për skuqjen e ushqimeve. Me dizajnin prej çeliku inox dhe mundësinë për të rregulluar temperaturën, kjo friteze është e përshtatshme për përgatitjen e shumëllojshmërisë së ushqimeve. Sistemi automatik i ndërprerjes së energjisë dhe renda e hiqetshme për pastrim bëjnë përdorimin e saj të sigurt dhe të lehtë.


Friteze Elektrike Raf 5299 3.5 Litra Deep Fryer
Friteze Elektrike Raf 5299 3.5 Litra Deep Fryer
Friteze Elektrike Raf 5299 3.5 Litra Deep Fryer
Friteze Elektrike Raf 5299 3.5 Litra Deep Fryer
Friteze Elektrike Raf 5299 3.5 Litra Deep Fryer Permasat


Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 5299
Lloji
Friteze Elektrike Deep Fryer
Kapaciteti
3.5 litra
Fuqia
2000w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni