Friteze Elektrike Raf 5249 7.5Litra

An-Raf 5249
6,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Friteze Elektrike Raf 5249 7.5 Litra

Friteza elektrike Raf 5249 me kapacitet prej 7.5 litra ofron lehtësi përdorimi dhe performancë të lartë në përgatitjen e ushqimeve të shijshme.

Karakteristikat Kryesore:

 • Lehtësisht e përdorshme
 • Temperaturë e rregullueshme nga 0°C deri në 190°C
 • Ena e ndërtuar nga çelik inox
 • Mbajtëse temperature rezistente, e freskët në prekje
 • Mbrojtje nga mbinxehja dhe qarku i shkurtër
 • Këmbë silikoni jo-rrëshqitëse
 • Fuqia: 2000W
 • Kapaciteti: 7.5 litra

Friteze Elektrike Raf 5249 - Performancë dhe Siguri në Përdorim

Friteza elektrike Raf 5249 ofron një eksperiencë të përdorshme dhe të sigurtë. Me temperaturën e rregullueshme dhe enën e ndërtuar nga çelik inox, kjo friteze është një zgjedhje e shkëlqyer për gatim të shpejtë dhe të shijshëm. Këmbët silikoni jo-rrëshqitëse dhe funksionet e mbrojtjes bëjnë përdorimin e saj të përshtatshëm dhe të sigurt.

Friteze Elektrike Raf 5249 7.5Litra

Friteze Elektrike Raf 5249 7.5Litra

Friteze Elektrike Raf 5249 7.5Litra


Friteze Elektrike Raf 5249 7.5Litra

Friteze Elektrike Raf 5249 7.5Litra

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 5249
Lloji
Friteze Elektrike Deep Fryer
Kapaciteti
7.5 litra
Fuqia
2000w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni