Plitke Elektrike per Gatim Raf 8013

An-Raf8013
2,790 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Plitke Elektrike për Gatim Raf 8013

 • Fuqia: 1500w
 • Ngrohje të njëtrajtshme
 • Funksionim i thjeshtë
 • Lehtësisht e pastrueshme
 • Mbrojtje nga mbinxehja

Plitka Elektrike për Gatim model Raf 8013 është një zgjedhje e shkëlqyeshme për përgatitjen e ushqimit. Me fuqinë e saj prej 1500W, ajo siguron ngrohje të njëtrajtshme dhe funksionim të thjeshtë. Gjithashtu, është lehtësisht e pastrueshme, duke bërë eksperiencën tuaj gatimore më të lehtë dhe më të përshtatshme.

Plitke Elektrike per Gatim Raf 8013

Plitke Elektrike per Gatim Raf 8013

Plitke Elektrike per Gatim Raf 8013

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Marka
Raf
Modeli
R8013
Lloji
Vater Gatimi
Fuqia
1500w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni