Makine Rroje R428

An-Raf428
990 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Makine Rroje R428

Makina e rrojës model R428 është një zgjedhje e shkëlqyeshme për nevojat e prerjes së flokëve. Me një kombinim të zhurmës dhe dridhjes të ulët, kjo makine ofron një eksperiencë të përshtatshme për përdoruesit.

 • Motorri i fuqishëm mundëson prerjen e flokëve me efikasitet të lartë.
 • Makina është e pajisur me indikator karikimi.
 • Është e pajisur me bateri të rikarikueshme dhe karikohet për gati 3 orë.
 • Bateria ka kapacitet 1200mAh.
 • Me një karikim të plotë përdoret për rreth 120 minuta.
 • Fuqia: 5W.

Makine Rroje R428

Makine Rroje R428

  Brand
  ShikoCmimin Beauty
  Karakteristika te pergjithshme
  Kushtet
  E Re
  Marka
  Raf
  Modeli
  r428
  Find similar

  No reviews found

  Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
  Transport i Shpejt

  Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

  15 dite mundesi kthimi

  Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni