Stilues Flokësh Kreher Raf 410

An-RAF410
2,980 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Stilues Flokësh Raf 410

Një furçë  STILUESE për tharje flokësh për modele flokësh të ndryshme është një mjet i domosdoshmëm për kujdesin e flokëve të çdo gruaje. Pajisja shumëfunksionale do t'ju ndihmojë të zgjidhni një model flokësh për çdo shije, si kaçurrela të vogla dhe të mëdha, vëllim flokësh apo të drejtë .

Karakteristikat Kryesore:

 • Flokë të aplikueshëm: të lagur dhe të thatë
 • Kontrolli i shpejtësisë: Po
 • Tharëse flokësh: Po
 • Marka: RAF
 • Modeli: R410
 • Materiali: turmalinë qeramike + plastikë ABS
 • Fuqia: 1000 W
 • Numri i shpejtësisë: 3
 • Tensioni: 220-240 V
 • Frekuenca: 50-60 Hz
 • Pesha: 0.750 g
 • Gjatësia e kabllit: 1.8 m


Paketa përfshin:

 • 1x tharëse flokësh
 • 2x koka tharjeje
 • Stilues Flokësh Raf 410
 • Stilues Flokësh Raf 410
 • Stilues Flokësh Raf 410
 • Stilues Flokësh Raf 410

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni