Furre per Thonj me Xhel Enzo Profesional

An-Enzo Profesional en018
2,450 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Furre per Thonj me Xhel Enzo Profesional

Furre per Thonj me Xhel Enzo Profesional ofron një përvojë të avancuar për kujdesin e thonjve. Me teknologjinë e saj të fundit dhe dizajnin e përsosur, kjo furre siguron rezultate të jashtëzakonshme në kujdesin e thonjve tuaj.

Karakteristikat Kryesore:

 • I njëjti efekt si salloni i thonjve
 • Funksionon mirë me manikyrin e thonjve me xhel UV & LED xhel
 • I pershtatshem për xhel UV, Xhel LED, Xhel ndërtues, Xhel magnetik akrilik, etj
 • Ideale për tharjen xhelit dhe të manikyr xhelit
 • Mund të përdoret për përdorim personal dhe profesional
 • Bazë e lëvizshme
 • Me dritë LED të integruar
 • Funksione: 30, 60 dhe 90 sekonda
 • Fuqia 240W

Furre per Thonj me Xhel Enzo Profesional - Kujdesi Perfekt për Thonjte Tuaj

Përdorni Furren për Thonj me Xhel Enzo Profesional për të arritur rezultate profesionale në kujdesin e thonjve tuaj. Kjo furre ofron një përvojë efektive dhe të përsosur për aplikimin e xhelit, duke siguruar një pamje të shkëlqyer dhe të kujdesshme për thonjtë tuaj.


Furre per Thonj me Xhel Enzo Profesional Paketimi

Furre per Thonj me Xhel Enzo Profesional Funksioni

Furre per Thonj me Xhel Enzo Profesional

Furre per Thonj me Xhel Enzo Profesional Permasat

Brand
ShikoCmimin Beauty
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Ngjyra
Pink
Modeli
Enzo Profesional 018
Lloji
Furre per Thonjt
Fuqia
240w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni