Dyll per Depilim me Kokrra Enzo Profesional 500gr

An-Enzowax500
990 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Dyll per Depilim me Kokrra Enzo Profesional 500gr

Dylli per Depilim me Kokrra Enzo Profesional është një zgjedhje e shkëlqyer për fshirjen e qimeve nga trupi me një mënyrë të butë dhe efektive.

Karakteristikat Kryesore:

 • Përbërës të pastër natyral të dyllit
 • Nuk sjell dëme për shëndetin tuaj
 • Funksionim i lehtë, nevojitet vetëm një tenxhere ngrohëse dylli dhe një shpatull për aplikim
 • Mund të shkëpusët dyllin nga lëkura juaj direkt me dorë pasi dylli të jetë ftohur dhe të bëhet i fortë
 • Paketa përfshin: 500g dyll për depilim dhe 10 copë shkopinj
 • Aplikohet lehtë në lekurë, mjafton një shtresë të hollë për rezultat maksimal
 • Le të butë dhe të lëmuar lekurën pa e irrituar apo skuqur atë
 • I përshtatshëm për tu përdorur në çdo pjesë të trupit: krahe, sqetulla, bikini, këmbë


Dyll per Depilim me Kokrra Enzo Profesional 500gr - Përshtatje Perfekte për Fshirjen e Qimeve

Përdorni Dyllin për Depilim me Kokrra Enzo Profesional për një përvojë efektive dhe të kujdesshme në heqjen e qimeve. Me përbërës natyralë dhe aplikim të lehtë, ky dyll ofron një zgjedhje të shkëlqyer për të mbajtur lëkurën tuaj të butë dhe të paster.

Dyll per Depilim me Kokrra Enzo Profesional 500gr

Dyll per Depilim me Kokrra Enzo Profesional 500gr


Brand
ShikoCmimin Beauty
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Enzo Profesional 500gr wax
Lloji
Dyll per depilim me kokrra
Permasat
Pesha
500gr
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni