Pastrues me Avull për Fytyrën Lexical 4501

An-Lexical 4501
1,790 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Pastrues me Avull për Fytyrën - Makineri me Avull Lexical 4501

Pastruesi me Avull për Fytyrën Lexical 4501 është një pajisje multifunksionale që vepron si pastrues i lëkurës dhe ofron terapi me avull për të ftohtin dhe kollën. Ky pastrues i avullit hap poret për pastrim të thellë, heq pikat e zeza, dhe rinovon lëkurën për një pamje të paster dhe të butë.

Karakteristikat Kryesore:

 • Vepron si pastrues i lëkurës dhe ofron terapi me avull
 • Hap poret për pastrim të thellë
 • Ndihmon në kurimin e akneve dhe puçrrave
 • Lehtëson simptomat e të ftohtit dhe astmës
 • I jep fytyrës një pamje të pastër dhe të butë
 • Hapje e poreve për aplikim të lehtë të kremrave hidratuese
 • I lehtë për t'u përdorur dhe i sigurt
 • Gjatësia e Kabullit: përafërsisht 105 cm
 • Kapaciteti i Ujit: 50 ml

Pastrues me Avull për Fytyrën Lexical 4501 - Përjetoni Kujdesin dhe Freskinë për Lëkurën Tuaj

Pastruesi me Avull Lexical 4501 është një zgjedhje e shkëlqyer për kujdesin e lëkurës. Me karakteristikat e tij të avancuara, ky pastrues ofron një përvojë të shëndetshme dhe relaksuese për fytyrën tuaj.

Pastrues me Avull për Fytyrën - Makineri me Avull Lexical 4501

Pastrues me Avull për Fytyrën - Makineri me Avull Lexical 4501

Pastrues me Avull për Fytyrën - Makineri me Avull Lexical 4501

Brand
ShikoCmimin Beauty
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Lexical 4501
Lloji
Pastruese Fytyre me Avull
Kapaciteti
50ml
Fuqia
130w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni