Makineri Dylli per Depilim Enzo Profesionale

An-enzo1102H
1,780 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Makineri Dylli per Depilim Enzo Profesional

Makineri Dylli per Depilim Enzo Profesional është zgjedhja perfekte për të përgatitur një sallon depilimi në shtëpinë tuaj.

Karakteristikat Kryesore:

 • Ngrohese Dylli profesionale Enzo
 • Ofron sallonin në shtëpinë tuaj
 • Zgjidhje e përshtatshme për ngrohjen e dyllit
 • Për të gjitha llojet e lëkurës
 • E thjeshtë dhe e lehtë për t'u përdorur

Specifikime Teknike:

 • Numri i modelit: EN-1102H
 • Tensioni: 220-240V
 • Fuqia: 100 W
 • Kapaciteti 500cc

Makineri Dylli per Depilim Enzo Profesional - Përgatitja e Sallonit në Shtëpinë Tuaj

Zgjidhni Makinerinë e Dyllit per Depilim Enzo Profesional për një përvojë të përsosur në shtëpinë tuaj. Me ngrohjen e dyllit në mënyrë profesionale, kjo makineri ofron një zgjedhje të thjeshtë dhe efektive për përgatitjen e sallonit tuaj te depilimit.


Makineri Dylli per Depilim Enzo Profesional

Makineri Dylli per Depilim Enzo Profesional

Makineri Dylli per Depilim Enzo Profesional

Brand
ShikoCmimin Beauty
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Ngjyra
Zeze
Modeli
Enzo Profesional 1108
Lloji
Makineri Dylli
Kapaciteti
500cc
Fuqia
100w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni