Makinë Rroje Enzo Profesional

An-ENZO1930
5,990 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 

Makinë Rroje Enzo Profesional

Makina rroje ENZO ????????Pro Gold është e pajisur me dy tehe profesionale me një kokë rruajtjeje me madhësi standarde dhe një motor të fuqishëm rrotullues. E shkëlqyeshme për rruajtjen shumë afër të fytyrës, qafës dhe flokëve. Përmban tehe ari hipoallergjike të mbivendosura të dizajnuara për të reduktuar irritimin e lëkurës për një pamje të lëmuar dhe të përsosur.

Makinë Rroje Enzo Profesional

Makinë Rroje Enzo Profesional

Makinë Rroje Enzo Profesional

Makinë Rroje Enzo Profesional

Brand
ShikoCmimin Beauty
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
ENZO1930
Lloji
Makine Rroje
Find similar

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni