Tenxhere Multicooker RAF Model 166

An-Raf166
5,800 L
3,900 L
Ju kurseni: 1,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandRaf MarkaRaf

Tenxhere Multicoocke Raf Mo 166

Tenxherja Multicoocke Raf Mo 166 është një pajisje e lehtësisht e përdorshme që mundëson gatime të ndryshme në kohë të shpejtë. Me fuqinë e saj prej 900W dhe kapacitetin e saj prej 6 litrash, kjo tenxhere është e pajisur me veshje jo-ngjitëse dhe ofron 12 modalitete të ndryshme gatimi të përzgjedhshme.

Karakteristikat Kryesore:

 • Fuqia: 900W
 • Voltazhi: 220 - 240V, 50Hz
 • Kapaciteti: 6 litra
 • Veshje jo-ngjitëse
 • 12 modalitete të ndryshme gatimi të përzgjedhshme
 • Kontroll elektronik
 • Valvul avulli e lëvizshme
 • Temperaturë konstante

Tenxhere Multicoocke Raf Mo 166 - Përgatitje e Gatisë së Shpejtë dhe Efikase

Tenxherja Multicoocke Raf Mo 166 është një zgjidhje e shkëlqyer për gatimin e shpejtë dhe efikas të ushqimeve të ndryshme. Me fuqinë e saj të lartë dhe modalitetet e shumta të gatimit, kjo tenxhere ofron një eksperiencë të paharrueshme gatimi.

Tenxhere Multicoocke Raf Mo 166


Tenxhere Multicoocke Raf Mo 166

Tenxhere Multicoocke Raf Mo 166

Brand
Raf
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Ngjyra
Gri-Zeze
Marka
Raf
Modeli
R-166
Lloji
Tenxhere Multicooker
Materiali
Celik Inox
Kapaciteti
6l
Fuqia
900w
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni