Furrë Elektrike RAF Model R5322 68L

6975069404868
12,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandRaf MarkaRaf

Furrë Elektrike RAF Model R5322 68L

Furra elektrike RAF Model R5322 68L është zgjedhja e duhur për të përgatitur ushqimet tuaja me lehtësi dhe shijen perfekte. Me karakteristika të fuqishme dhe një kapacitet prej 68 litrash, kjo furrë do t'ju ndihmojë të keni gatime të shkëlqyera në kuzhinën tuaj shtëpiake.

Karakteristikat:

 • Fuqia: 2200 W.
 • Koha dhe temperatura janë të gradueshme sipas dëshirës.
 • Nxeh në mënyrë të barabartë në çdo drejtim.
 • Kapaciteti: 68 litra.
 • Kontrollohet në mënyrë mekanike.
 • Temperatura të ndryshueshme nga 70°C deri në 230°C.
 • Modalitete të ndryshme për ngrohjen e furrës.
 • Kursen kohë dhe energji në përgatitjen e ushqimit tuaj.

Furrë Elektrike RAF Model R5322 68L ideale për Kuzhinën Tuaj!

Me fuqi prej 2200 W dhe mundësi për të kontrolluar kohën dhe temperaturën, furra elektrike RAF Model R5322 68L është partneri juaj ideal në gatim. Nxehja e barabartë në çdo drejtim dhe modalitetet e ndryshme e bëjnë këtë furrë një zgjedhje të shkëlqyer për përgatitjen e ushqimeve në shtëpinë tuaj. Vizitoni faqen tonë për të mësuar më shumë dhe për të porositur online.

Brand
Raf
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Raf
Modeli
R.5322
Lloji
Mini Furre Elektrike
Kapaciteti
68L
Fuqia
2200w
Tensioni
220-240V 50/60Hz
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni