Fshes me Vakum Vertikale Raf R.8667

An-6975069405179
13,500 L
10,900 L
Ju kurseni: 2,600 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandRaf MarkaRaf

Fshese Vakumi Vertikale me bateri Raf

Fshesa Vakumi Vertikale me bateri Raf ofron një zgjidhje të fuqishme dhe të lehtë për pastrimin e shtëpisë suaj. Me një motor të fuqishëm dhe bateri rikarikueshme, kjo fshesë vakumi është e përshtatshme për të kapërcyer çdo sfidë pastrimi.

Karakteristikat:

 • Motorr i fuqishëm që mundëson thithje të fuqishme.
 • Ka dy nivele të ndryshme shpejtësie.
 • Fuqia: 100W.
 • Bateri e rikarikueshme, me kapacitet 22.2V.
 • Enë me kapacitet 1.2 litra.
 • Filtër për ndarjen e mbeturinave dhe pluhurit.
 • Filtri mund të lahet.
 • Vjen me koka të ndryshme për funksionalitete të ndryshme.
 • Koka e dyshemes e pajisur me drite LED për shikueshmëri më të mirë.

Fshesa Vakumi Vertikale me bateri Raf është partneri juaj i besueshëm për pastrimin efikas dhe të lehtë. Bëni jetën tuaj të përditshme më të lehtë me këtë mjet inovativ.


Brand
Raf
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Marka
Raf
Modeli
R.8667
Lloji
Fshese Vertikale me bateri
Fuqia
100w
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni