Fshese me Korent Dore Vertikale Lexical Model 4020

An-LVC4020
22,200 L
18,900 L
Ju kurseni: 3,300 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Fshese me Korent Dore Vertikale Lexical Model 4020

Fshesa me korent dore vertikale Lexical Model 4020 sjell fuqi dhe efikasitet në pastrimin tuaj. Me karakteristika të tilla si motorri me fuqi 120w, aksesoret për pastrim në kembe dhe koka pastrimi për vende të ngushta, kjo fshesë është një zgjedhje e shkëlqyer për  pastrimin e ambientit tuaj.

Karakteristikat Kryesore:

 • Motorri me fuqi 120w
 • Aksesore shumëfunksionalë
 • Sistem filtrimi efikas me teknologjinë ciklon
 • Deri në 40 minuta autonomi
 • Fuqia super thithëse me 2 nivele fuqie
 • Treguesi i karikimit LED
 • Dizajn që kursen hapësirë
 • 4 drita LED për shikueshmëri më të mirë
 • Dizajn me zhurmë të ulët

Fshese me Korent Dore Vertikale Lexical Model 4020 - Fuqi dhe Efikasitet në Pastrim

Ky model i fshesës me korent dore sjell autonomi të lartë, fuqi thithëse të niveluar, dhe dizajn të përshtatshëm për shikueshmëri dhe kursim hapësire.Fshese me Korent Dore Vertikale Lexical Model 4020


Fshese me Korent Dore Vertikale Lexical Model 4020

Fshese me Korent Dore Vertikale Lexical Model 4020

Brand
Lexical
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
LVC-4020
Lloji
Fshes me korent Vertikale
Fuqia
120w
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni