Fshese me Korent Raf Model R.8662P 1200w

An-6975069400464
6,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandRaf MarkaRaf

Fshesa me Korent Raf Model R.8662P

Fshesa me Korent Raf Model R.8662P është zgjedhja e duhur për pastrimin e detajuar të ambientit tuaj. Me thithje të fuqishme dhe karakteristika praktike, kjo fshesë ofron një përvojë pastrimi të lehtë dhe efektive.

Karakteristikat:

 • Thithje e fuqishme 18-20 KPa, që mundëson pastrimin me detaje të ambjentit tuaj.
 • Enë e tejdukshme me kapacitet 3 litra.
 • Kabulli fuqizues vetëmblidhet pas përdorimit me anë të një butoni.
 • Kabulli ka gjatësi 3.5 metra.
 • Fuqia: 1200W.
 • Lehtësisht e përdorshme, e pastrueshme dhe e transportueshme.

Fshesa me Korent Raf Model R.8662P është partneri ideal për të ruajtur ambientin tuaj të pastër dhe të freskët. Investoni sot për një pastrim të përshtatshëm dhe efikas.


Fshesa me Korent Raf Model R.8662P

Fshesa me Korent Raf Model R.8662P

Fshesa me Korent Raf Model R.8662P

Brand
Raf
Ngjyra
Lejla
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Ngjyra
Lejla
Marka
Raf
Modeli
R.8662P
Lloji
Fshese me korent
Materiali
Plastike ABS+PP
Fuqia
1200w
Tensioni
220-240v
Permasat
Permasat (W x H x D)
40x31x30cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni