Fshese me Korent pa Kabull Raf R.8669

6975069404196
18,200 L
9,900 L
Ju kurseni: 8,300 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandRaf MarkaRaf

Fshese me Korent pa Kabull Raf R.8669

Fshesa me Korent pa Kabull Raf R.8669 është zgjedhja e duhur për pastrimin e shtëpisë tuaj nga grimcat dhe papastërtitë e ndryshme. Me një dizajn portabël dhe motorin e fuqishëm, kjo fshesë është e përshtatshme për përdorim në dysheme, tapeta dhe shumë të tjera.

Karakteristikat:

 • Pastron në mënyrë të plotë grimca të ndryshme, si pluhur ose papastërti të ndryshme.
 • Dizajn portabël, lehtësisht e përdorshme, për dysheme, tapeta, etj.
 • Motor me qëndrueshmëri të gjatë dhe drita led.
 • Fuqia: 120W.
 • Me fuqi thithëse të lartë, me dy nivele shpejtësie.
 • Kapaciteti i rezervuarit: 600 ml.
 • Koha e karikimit: 5 orë.
 • Niveli i zhurmës: 74-76 BA.

Fshesa me Korent pa Kabull Raf R.8669 sjell një përvojë pastrimi të efektshme dhe të përshtatshme. Investoni në këtë mjet për të bërë shtëpinë tuaj më të pastër dhe më të freskët.

Brand
Raf
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Marka
Raf
Modeli
R.8669
Lloji
Fshes me korent Vertikale
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni