Fshese me Korent Dore Raf R8673w

An-Raf8673w
6,200 L
4,950 L
Ju kurseni: 1,250 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Fshese me Korent Dore Raf R8673w

Fshesa me korent dore Raf R8673w është një mjet efektiv për pastrimin e pluhurit dhe papastërtive nga sipërfaqet e ndryshme. Me karakteristika të tilla si fuqia 600W, shpejtësia e motorit deri në 35,000 rpm, dhe niveli i zhurmës 75 dB, kjo fshesë ofron performancë të lartë.

Motori i fuqishëm siguron fuqi të lartë thithëse që ju lejon të pastroni në mënyrë efektive pluhurin dhe papastërtitë nga sipërfaqe të ndryshme.Dizajni kompakt dhe në dorë e bën fshesë me korrent të lëvizshme dhe të lehtë për t'u përdorur, duke e bërë të lehtë manovrimin rreth mobiljeve dhe në vende të vështira për t'u arritur.Ena e heqshme e pluhurit e bën fshesën me korrent të lehtë për t'u ruajtur dhe pastruar, e përshtatshme dhe higjienike për t'u përdorur.


Karakteristikat Kryesore:

 • Lloji: fshesë me korent dore
 • Fuqia: 600 W
 • Shpejtësia e motorit: deri në 35,000 rpm
 • Niveli i zhurmës: 75 dB
 • Lloji i kolektorit të pluhurit: filtër ciklon
 • Vëllumi i enës së pluhurit: 0.5 l
 • Materiali: plastikë ABS, çelik inox
 • Gjatësia e kabllit: 4 m
 • Furnizimi me energji elektrike: rrjeti 220 V
 • Përmasat: 110×20 cm
 • Pesha: 938 g

Fshese me Korent Dore Raf R8673w - Efikasitet në Pastrim me Fuqi të Lartë

Fshesa me korent dore Raf R8673w është e dizajnuar për të ofruar fuqi të lartë thithëse dhe performancë të përmirësuar në pastrimin e shtëpisë suaj. Një zgjedhje e shkëlqyer për të mbajtur shtëpinë tuaj të pastër dhe të freskët.

Fshese me Korent Dore Raf R8673w

Brand
ShikoCmimin Pastrimi
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raf 8673w
Lloji
Fshes me korent Vertikale
Kapaciteti
0.5L
Fuqia
600w
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni