Kreher Stilues Flokesh One Step Hair Dryer and Styler

Sc6997201732189
999 L
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Kreher Stilues Flokesh One Step Hair Dryer and Styler

Karakteristikat:

 • Lehtësisht e përdorshme.
 • E pajisur me 3 nivele shpejtësie.
 • Tharje dhe stilim në të njëjtën kohë.
 • Fuqia 1000watt
 • Krehër dhe tharëse 2 në 1.
Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Modeli
Stiluese Flokesh
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni