Stilues Flokesh dhe Tharese 5ne1

6914080380577
2,450 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Stilues Flokesh per Kacurrela dhe Tharese 5ne1

Karakteristikat:

 • Me 5 koka përshtatëse për përdorime të ndryshme.
 • Shume profesionale per floke kacurrela
 • E përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve.
 • Fuqia: 1000W.
 • Praktike, mund ta merrni me vete kudo.
 • Lehtësisht e përdorshme.
BrandShikoCmimin Beauty Marka5in1 Hot Air Styler
Brand
ShikoCmimin Beauty
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Marka
5in1 Hot Air Styler
Modeli
Stiluese Flokesh
Fuqia
1000w
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni