Stacion Karikues me Wireless Fast Charge 3ne1

R229707101
3,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Stacion Karikues me Wireless Fast Charge 3ne1

Karakteristikat:

 • Mundëson karikimin e telefonit, airpods dhe apple watch.
 • Rryma elektrike hyrëse: 5V, 2A.
 • Fuqi dalëse wireless: 5W, 7.5W, 10W (në varësi të suportit të pajisjes).
 • Distancë transmetimi wireless: 2-6 mm.
 • Pesha: 270 gram.
 • Përmasat: 196 x 93 x 138 mm.
 • Ndërtuar me material plastike abs dhe pc.
Brand
ShikoCmimin Tech
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Stacion Karikimi Wireless 3ne1
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni