Mbajtese Telefoni me Magnet

4054753604721
490 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Mbajtëse Telefoni me Magne

Kjo mbajtëse telefoni me magnet ofron një zgjidhje të përshtatshme për mbajtjen e telefonit tuaj në mënyrë të sigurt dhe të lehtë. Dizajni i tij ergonomik dhe montimi i thjeshtë e bëjnë atë një zgjedhje të shkëlqyer për përdorim në makinë.

Karakteristikat Kryesore:

 • • Universale për çdo lloj telefoni.
 • • Ofron rrotullim 360° për tiu mundësuar shikueshmëri sipas nevojës tuaj.
 • • Koka e mbajtëses është e lëvishme dhe e pajisur me magnet të fuqishëm.
 • • Montohet në daljen e kondicionerit.
 • • Dizajn ergonomik, lehtësisht i përdorshëm dhe i montueshëm.

Mbajtëse Telefoni me Magne - Mbajtje të Sigurtë dhe Efikase

Ky mbajtës telefoni ofron një zgjidhje të përshtatshme për përdoruesit që duan të mbajnë telefonin e tyre në makinë në mënyrë të sigurt. Dizajni i tij ergonomik dhe funksionaliteti i rrotullueshëm bëjnë këtë mbajtës një zgjedhje të shkëlqyer. Përdorimi i magnetit dhe montimi i thjeshtë e bëjnë të përshtatshëm për çdo lloj telefoni.


Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Mbajtese Telefoni
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni