Kufje me Bluetooth Lenovo LP40 Pro

LP40pro
2,900 L
1,990 L
Ju kurseni: 910 L
Ne Stok
Zeze
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Kufje me Bluetooth Lenovo LP40 Pro

Mbështetet nga një njësi e fuqishme drejtuese e altoparlantëve 12 mm dhe strukturë akustike gjysmë-në vesh (semi-in-ear) për të prodhuar tinguj me bas të fortë.

Karakteristikat Kryesore:

 • Teknologjia Immersive Stereo Sound & Crystal Clear Call
 • Dizajni unik akustik i dhomës për zbulimin e qartë të zërit në mjedise me zhurmë.
 • Kontrolli i lehtë me prekje dhe lidhja me një hap.
 • IPX5 I papërshkueshëm nga djersitja për përdorim në sport dhe punë të përditshme.
 • Kuti karikimi e vogël dhe kompakte dhe jashtëzakonisht e leht.
 • Dizajn ergonomik për përdorim të gjatë.

Kufje me Bluetooth Lenovo LP40 Pro - Tinguj të Pastër dhe Komoditet 

Kufjet me Bluetooth Lenovo LP40 Pro ofrojnë një përvojë të pasur tingujsh me bas të fortë dhe thirrje të qarta. Me dizajn unik akustik dhe përshtatje të shkëlqyeshme, ato janë ideale për përdorim në sport, punë apo të përditshëm. Kuti karikimi kompakte dhe dizajni ergonomik bëjnë këto kufje një zgjedhje të shkëlqyer për përdoruesit që vlerësojnë cilësinë dhe komfortin.


Kufje me Bluetooth Lenovo LP40 Pro Model Black

Kufje me Bluetooth Lenovo LP40 Pro Model White

 Lenovo LP40 Pro - Bateri qe zgjat


Lenovo LP40 Pro Quick Connect


Kufje me Bluetooth Lenovo LP40 Pro Fast Charging


Kufje me Bluetooth Lenovo LP40 Pro IPX5


KufLenovo LP40 Pro Dizajn Ergonomik


Kufje me Bluetooth Lenovo LP40 Pro BT 5.1

Kufje me Bluetooth Lenovo LP40 Pro

Brand
ShikoCmimin Tech
Ngjyra
Zeze
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Marka
Lenovo
Modeli
Lp40 Pro
Lloji
Kufje me Bluetooth
Kapaciteti
200mAh
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni