Mbajtese Sendesh per Zyre me Karikues Wireless

2,450 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 

Mbajtëse Sendesh per Zyra me Karikues wireless

Karakteristikat:

Rryma elektrike hyrëse: 5V/2A - 9V/1A.
Fuqi dalëse: 5W/7.5W/10W.
Përmasat: 157 x 78 x 103mm.
Material i qëndrueshëm dhe jo rrëshqitës.
Mund të përdoret për të karikuar pajisje të ndryshme që e suportojnë si funksion.Brand
ShikoCmimin Tech
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Mbajtese telefoni dhe karikues me wifi
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni