Stacion Karikimi Wireless 4ne1

J227012651
1,980 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Përputhshmëria universale:

Projektuar për seritë iWatch 5/4/3/2/1, Airpods dhe iPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / Xs / Xs Max / Xr / X / 8/8 Plus, i vlefshem me Samsung Galaxy Note 10 Pro / Shënim 10 Plus 5G / Shënim 10 / Shënim 9 / Shënim 8 / S10/S10 Plus/ S9 / S9 Plus / S8 / S8 Plus. Karikimi me Wifi nuk do të funksionojë nëse kasa është më shumë se 8 mm e trashë ose nëse kasa është matel ose objekte magnetike

Stacion Karikimi Wireless 

Mbështetja shumëfunksionale e karikimit me ndërfaqe iPhone/Micro/Type-C mund të karikojë pothuajse për të gjitha pajisjet celulare, si iPhone, iPad, Samsung, LG, Hu dhe stacioni i karikimit mund të rrotullohet lirshëm me 360 gradë .
Karikimi i Sigurisë - Me teknologjinë më të avancuar të kontrollit automatik. Mbrojtje të integruara kundër mbingarkimit, mbrojtjes nga mbirryma dhe mbitensioni, kontrolli i temperaturës, zbulimi i objekteve të huaja. Stacioni  i karikimit mbron baterinë e pajisjes tuaj nga dëmtimi i mbingarkesës.

Karakteristikat:

 • Vend karikimi i rrotullueshëm me 3 lloje fishash (lightning, micro-USB dhe type-C).
 • Mundëson karikim wireless për telefonin tuaj, për orën dhe vend për kufjet tuaja.
 • Rryma elektrike hyrëse: 9V, 2A/3A.
 • Rryma elektrike dalëse: 5V, 1.5A.
 • Fuqia dalëse wireless: 10W.
 • Gjatësia e kabullit: 1.1 metra.Brand
ShikoCmimin Tech
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Stacion Karikimi Wireless 4ne1
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni