Flawless Facial Hair Remover | Epilator per fytyren

aN-fLAWLESS
900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 

FLAWLESS FACIAL HAIR REMOVER | EPILATOR PER FYTYREN

Pastrues qimesh per fytyren me teknologji inovative që e gjithë fytyra juaj të jetë pa qime, më e butë dhe pa asnjë lloj acarimi. Veçanërisht, kjo pajisje elektrike përmban një teknologji mikroskopike të tjerrjes që heq edhe qimet më të imëta pa skuqje ose acarim të lëkurës. Duke qenë lehtësisht e rikarikueshme, kjo pajisje bëhet një alternativë pa dhimbje, praktike dhe e saktë ndaj shkuljes dhe depilimit. Kështu që ju mund të jeni të përsosur kudo, në çdo kohë!

EPILATOR PER FEMRA

Për më tepër, qimet e fytyrës, përmes kësaj pajisjeje, nuk rriten as më të trashë dhe as më të errët. Nga ana tjetër, duke qenë i butë dhe i miratuar dermatologjikisht, është gjithashtu i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Ky heqës qimesh fytyre përmban një kokë hipoallergjike të veshur me ar 18K, perfekte për zonat e ndjeshme të fytyrës. Plus, drita e saj e integruar e bën të lehtë shikimin dhe heq çdo qime të vetme nga buza e sipërme, faqe, mjekra, vetullat ose kudo pa gërvishtje, djegie ose acarim. Së fundi, formati i tij është shumë diskret dhe elegant që mund ta përdorni kudo që të jeni. Duke qenë i rikarikueshëm me një karikues USB, mund ta përdorni edhe për një kohë të gjatë pa përdorur bateri.

MAKINE DEPILIMI PER FYTYREN 

Në përgjithësi, ky heqës elektrik i qimeve të fytyrës siguron që lëkura e fytyrës suaj të mbetet pa qime të padëshiruara dhe më e lëmuar. Nga ana tjetër, kjo krijon një kanavacë perfekte duke siguruar një aplikim më të barabartë grimi. Mbi të gjitha këto, ky format buzëkuqi bëhet i matur dhe i jep një prekje të hollë rutinës suaj të kujdesit të lëkurës.

DEPILATOR PER FYTYREN :

E mirë për: heqjen e qimeve të padëshiruara në fytyrë në mënyrë praktike, efektive dhe pa dhimbje;
Lloji i lëkurës: të gjitha llojet e lëkurës;
Përfitimet kryesore: heq qimet e padëshiruara të fytyrës duke siguruar komoditetin më të madh të mundshëm, pa shkaktuar acarim apo prerje; ka një kokë hipoallergjike të veshur me ar 18K e përshtatshme për zona më të ndjeshme të fytyrës; ka një teknologji që heq flokët mikroskopikisht; ka një format kompakt, të lehtë dhe lehtësisht të transportueshëm;
Koha e aplikimit: kur është e nevojshme;
Burimi i energjisë: bateri e integruar e rikarikueshme, kabllo USB;
Kjo paketë përmban*: një dorezë të bardhë, një kabllo USB dhe një furçë të vogël.
*I nënshtrohet ndryshimit sipas markës.
Si ta përdorni
Së pari, hiqni kapakun e bardhë të heqjes së qimeve të fytyrës me rikarikues të përsosur dhe rrëshqisni çelësin e vendosur në anën e njësisë lart në pozicionin ON. Drita do të ndizet automatikisht kur njësia është e ndezur. Më pas, shtypni butësisht kokën e njësisë mbi lëkurën tuaj pa bërë asnjë kënd, duke e mbajtur gjithmonë drejt. Më pas bëni lëvizje të vogla rrethore për të hequr qimet e padëshiruara. Është normale që koka të ngrohet me përdorim. Në fund përdorni furçën e dhënë dhe pastroni qimet brenda pajisjes.

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni