Depilator per Femra | Surker SK-505

SK-505
1,790 L
Nuk ka stok
15 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 


Depilator për Femra | Surker SK-505

Depilator për Femra | Surker SK-505

Depilatori për pastrimin e qimeve i markës Surker, modeli SK-505, është një zgjedhje e shkëlqyer për të hequr qimet me lehtësi dhe efikasitet. Ky depilator ofron disqe të veçanta për heqjen e qimeve edhe ato të shkurtra, duke siguruar një rezultat të përsosur dhe një lëkurë të butë.

Karakteristikat e Përgjithshme:

 • Fuqia: 3 W;
 • Tensioni: AC 110-220 V 50-60 Hz;
 • Treguesi LED ndezur / fikur;
 • Furçë e vogël pastrimi për të hequr qimet nga disqet e depilatorit;
 • 36 koka të dyfishta;
 • Dritë;
 • 2 hapa;
 • Vendosje shtesë e shpejtësisë për tela të hollë dhe zona të vështira për t'u arritur;
 • Ngjyra: E bardhë / Rozë.

Surker SK-505 është depilatori që ju nevojitet për një pastrim të përsosur të lëkurës. Pajisja është e dizajnuar me kujdes për t'u përshtatur nevojave të femrave dhe për të siguruar një eksperiencë të kënaqshme dhe efikase.

Brand
All Brands
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni