Sport & Outdoor

Dritë Led kundër Mushkonjave dhe Insekteve e Karikueshme body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; /* Ngjyra e sfondit të mëparshme */...
KushtetI ri MarkaDrite Led Kunder Mushkonjave
Elektrik Dore - Drite Fleksibel per Pune ose Kamping /* Stilizimi i faqes */ body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color:...
Elektrik Dore Police me Bateri te Rikarikueshme Pro Hunt /* Stilizimi i faqes */ body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color:...
KushtetI ri NgjyraZeze
Elektrik Dore XHP70 Led 3000Lumen /* Stilizimi i faqes */ body { font-family: 'Segoe UI', Tahoma, Geneva, Verdana, sans-serif; margin: 0; padding: 0; background-color: #f9f9f9; /* Ngjyra e sfondit të mëparshme */...
KushtetI Ri ModeliElektrik Dore
NgjyraZeze ModeliJelek Dobesimi
Promotion
Ne Stok
1,900 L 1,710 L
Ju kurseni: 190 L
KushtetI ri MarkaFascial Gun
Transformoheni  shtëpinë tuaj në dhomën tuaj private të fitnesit. Thjesht anoni dhe hapeni për ta përdorur ose ruajtur, dhe rrotat në pjesën e përparme të njësisë lejojnë përdoruesin të lëvizë me lehtësi në një dhomë ne tjetren . Monitorët dixhitalë, përdorimi i një ekrani monitori...
KushtetE re ModeliStep dhe Biciklet
Total Crunch dhe Biciklet Total crunch dhe Biciklet ne nje pajisje te vetme .  Pajisja revolucionare per ushtrime ne shtepi pa qene nevoja per te shkuar ne palester. Stervitja nepermjet nje pasjisjeve te vetme te te gjithe muskujve  Muskujt e barkut , kembet, krahet,...
KushtetE re ModeliTotal Crunch dhe Biciklet
KushtetI Ri ModeliPajisje per muskujt e barkut
Ne Stok
56,000 L
KushtetE re ModeliFitnes
Ne Stok
61,900 L
Piste Vrapimi Elektrike Piste vrapimi elektrike portabel e pajisur me masazhuese. Pesha maksimale: 90 kg. Përmasat: 168 x 71.5 x 129 cm. Fuqia: 550W. Shpejtesia: 1-12 km/h. I pajisur me një motorr. Masazhiere e inkorporuar në trup, ju ndihmon në relaksimin e muskujve, eleminimin e...
KushtetE re ModeliU228262125
KushtetI ri MarkaFascial Gun
KushtetI ri ModeliMGE 006
Six Pack Pajisje Ushtrimesh Fitnesi Multifunksionale ✅ Modalitete të ndryshme  ushtrimesh: Kjo pajisje është krijuar për të punuar me të gjithë trupin tuaj, për t'ju lejuar të bëni ushtrime ulur, të synoni dhe tonifikoni muskujt e barkut, pjeset e brendshme të kofshëve...
KushtetI Ri MarkaSix Pack
Stol Girash Multifunksional Pajisje per palester ne kushte shtepie multifunksionale  ky stol i gjithanshëm  mund t'ju ofrojë një sërë ushtrimesh, ju lejon të stërvitni  krahët, këmbët, gjoksin dhe barkun     Banka e rregullueshme për përdorim është...
KushtetE re ModeliY043017
Ne Stok
17,900 L
Stol për Shtanga Shtrirë Stoli për shtanga shtrirë është një pajisje e ndërtuar me konstruksion metalik dhe ulëse të rehatshme lëkure. Përdoret për stërvitjen e shtangave dhe ushtrime të ndryshme. Karakteristikat...
KushtetI Ri NgjyraZeze
KushtetI Ri NgjyraZeze
Ne Stok
1,000 L
KushtetI ri NgjyraZeze
KushtetI ri NgjyraZeze
Ne Stok
1,900 L
KushtetI Ri LlojiTapet Joga
Show another 4 products
Filtro Produktet
Brand
Cmimi

L  –  L

  • 600L
  • 61900L
Shitesi
Transport Falas