Pajisje per Stervitjen e Muskujve te Barkut

6920230326883
2,400 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Pajisje per Stervitjen e Muskujve te Barkut

Karakteristikat:

 • Ndihmon në ushtrimet e muskujve të barkut.
 • E lehtë për tu montuar dhe përdorur.
 • Mund të montohet dhe çmontohet për të mos zënë hapësirë në shtëpinë tuaj.
 • Ndërtuar me material pp + tpr tejet rezistent.
 • E përshtatshme si për femra ashtu dhe për meshkuj.
 • Me sfungjer për të mbështetur bërrylat që të mos vriten.
 • Suporton peshë maksimale 150 kg.

Paketimi përmban:

 • Pajisjen.
 • Kronometër.
 • Tapet për të mbështetur gjunjët.


Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Modeli
Pajisje per muskujt e barkut
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni