Jelek Dobesimi per Stervitje

Sc8687785978575
600 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Jelek Dobesimi per Stervitje 

Karakteristikat:

 • E përbërë nga pëlhurë polimeri, për të rritur nxehtësinë natyrale të trupit tuaj.
 • Ideale për të stimuluar djersitjen me çdo lloj aktiviteti fizik.
 • Jeleku termik krijon një përvojë si një sauna të nxehtë.
 • Temperatura e trupit tuaj do të rritet kështu që ju të djersitni më shumë dhe të humbni peshë.
 • Përdoret gjatë ushtrimeve ose gjatë kryerjes së aktiviteteve të përditshme apo edhe në punë.
 • Djersitja e shtuar ndihmon gjithashtu në detoksifikimin dhe pastrimin e poreve.
 • Tepër i lehtë dhe i rehatshëm për tu veshur edhe për periudha të gjata.

Karakteristika te pergjithshme
Ngjyra
Zeze
Modeli
Jelek Dobesimi
Materiali
Pëlhurë polimeri Termike

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni