Stol Girash Pajisje per Palester

Y043017
21,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Stol Girash Multifunksional

Pajisje per palester ne kushte shtepie multifunksionale 

 • ky stol i gjithanshëm  mund t'ju ofrojë një sërë ushtrimesh, ju lejon të stërvitni  krahët, këmbët, gjoksin dhe barkun   
 •  Banka e rregullueshme për përdorim është projektuar me 6 rregullime të pozicionit të pasmë dhe 3 rregullime të pozicionit të sediljes për të përmbushur të gjitha nevojat gjatë stërvitjes. Mund të përdoret si stol i sheshtë, ose i pjerrët.
 • ndërtuar me çelik , stoli i stërvitjes është shumë i fortë dhe i qëndrueshëm. Dizajni unik i trekëndëshit e bën stolin e stërvitjes të qëndrueshëm gjatë stërvitjes.
 •  i palosshëm, dhe i lehtë për t'u mbajtur, . Mund të paloset lehtësisht për të qëndruar në mur, për të ruajtur në një dollap ose poshte krevatit.


Brand
All Brands
Ngjyra
Zeze
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Modeli
Y043017
Materiali
Celik
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni