Six Pack Pajisje Ushtrimesh Fitnesi Multifunksionale

00007577
12,600 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 
BrandOEM MarkaSix Pack

Six Pack Pajisje Ushtrimesh Fitnesi Multifunksionale

Modalitete të ndryshme  ushtrimesh: Kjo pajisje është krijuar për të punuar me të gjithë trupin tuaj, për t'ju lejuar të bëni ushtrime ulur, të synoni dhe tonifikoni muskujt e barkut, pjeset e brendshme të kofshëve dhe të bëni shtytje të asistuara neperpjet sustave. Ideale për të ushtruar pjesë të ndryshme të trupit tuaj, djegien e kalorive, ndërtimin e muskujve dhe ndërtimin e formës së mirë të trupit në shtëpi ose zyrë.

I fortë dhe i qëndrueshëm: Dizajni kompakt i rregullueshëm ze hapësirë minimale .Korniza e ngurtë prej çeliku e përdorur në këtë karrige rakete abs.
  Projektuar me susta të fuqishme dhe fleksibël për t'ju ndihmuar në të dy drejtimet, e bën atë të funksionojë si një trajner personal, duke synuar pjesën e sipërme, të mesme, të poshtme të barkut dhe të pjerrët, përmirëson efikasitetin e stërvitjes në më pak kohë.
Shumë i rregullueshëm: Projektuar me 4 nivele të rregullueshme të përshtatshme për njerëzit me lartësi të ndryshme pozicione të rehatshme dhe shënjestrim në kofshë dhe muskuj të barkut, duke maksimizuar efikasitetin e stërvitjes.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e ushtrimeve, 

Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Six Pack
Modeli
Pajisje Ushtrimesh Multifunksionale
Materiali
Metal Abs
Permasat
Permasat (W x H x D)
104x89x35cm
Find similar

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni