Strece per Dobesim Termike

7709990033106
1,000 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Strece per Dobesim Termike

Karakteristikat:

 • Streçe që e ndihmon trupin tuaj të djersi 4 herë më shumë.
 • E përshtatshme për stërvitje të ndryshme si vrapim, çiklizëm, aerobi, etj.
 • Ndihmon në tonifikim e trupit dhe dobësimin e tij.
 • Të ndërtuara me material rezistent dhe komfort në veshje.
 • Lahen lehtësisht.
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Ngjyra
Zeze
Modeli
Strece Termike per Dobesim

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni