Tapet Ushtrimesh Joga

00006345_396D
1,900 L
Ne Stok
Roze
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Tapet Ushtrimesh Joga

Karakteristikat:

 • Ndërtuar nga material rezistent shkume.
 • Sipërfaqe e butë dhe e qëndrueshme.
 • Tapeti është i përshtatshëm për ushtrime te ndryshme joga dhe për fitness.
 • Përmasat: 183 x 61 cm
 • Trashësia: 13mm
Ngjyra
Roze
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Lloji
Tapet Joga
Permasat
Permasat (W x H x D)
183x61cm

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni