Strece per Femra per Palester

S686220
1,000 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Strece stërvitjeje për femra

Karakteristikat:

 • Strece të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe për stërvitje.
 • Ndërtuar me material rezistent, shumë të rehatshme.
 • Pjesa e sipërme është e ndërtuar në formë brezi për suport dhe formim të bustit.
 • Lahen lehtësisht.
 • Përmasat në gjendje: S, M, L, XL, 2XL dhe 3XL. 
Brand
All Brands
Size
Small
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Ngjyra
Zeze
Modeli
Strece per Stervitje
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni