Hekur Rrobash me Avull RAF 1193

An-RAF1193
2,490 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Hekur Rrobash me Avull RAF 1193

Hekuri i Rrobave me Avull RAF 1193 është një pajisje shumëfunksionale dhe praktike. Me efikasitet të lartë, ai mban rrobat tuaja të rregullta dhe të lëmuara pa rrudha, duke i bërë ato të duken si të reja.

Karakteristikat Kryesore:

 • Hekurosje e thatë dhe hekurosje e lagësht
 • Fleksibël dhe praktike, e përshtatshme për përdorim shtëpiak
 • Avulli shpërthyes depërton shpejt në rroba dhe fibra, duke hequr rrudhat
 • Pllaka e hekurosjes Qeramik e cilësisë së lartë, e lëmuar dhe jo ngjitëse
 • Depozita e madhe e ujit 420 ml, cikël i gjatë pune
 • Efekt më i mirë hekurosje me funksionin e spërkatjes

Hekur Rrobash me Avull RAF 1193 - Mbani Rrobat tuaja të Freskta dhe të Lëmuara

Hekuri i Rrobave me Avull RAF 1193 është një zgjedhje shumëfunksionale për kujdesin e rrobave. Me karakteristikat e tij të avancuara, ky hekur ofron një mënyrë efikase për të mbajtur rrobat tuaja të përditshme dhe të pastra.


Hekur Rrobash me Avull RAF 1193


Hekur Rrobash me Avull RAF 1193

Hekur Rrobash me Avull RAF 1193

Brand
ShikoCmimin Pastrimi
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
RAF 1193
Lloji
Hekur per Hekurosje
Kapaciteti
450ml
Fuqia
2400w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni