Hekur Vertikal per Hekurosje Haeger HG-1269-P

HG-1269-P
2,850 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandHaeger MarkaHaeger

Hekur Vertikal per Hekurosje Haeger HG-1269-P

Dizajnuar me një koncept të ri vertikal, ky hekur për hekurosje Haeger HG-1269-P do të kursejë shumë kohë në hekurosjen e rrobave tuaja.

Karakteristikat Kryesore:

 • Ngrohje e shpejtë  Fuqi1500W, gati për avull në 25 sekonda.
 • I përshtatshëm për një shumëllojshmëri pëlhurash, duke përfshirë pambukun, leshin, poliestrin, pelushin, mëndafshin, fibrat, najlonin, kadifin dhe lirin.
 • I përshtatshëm për përdorim me rroba, perde, qilima, jastëkë, lodra prej pelushi.
 • Fiket automatikisht kur mbinxehet ose kur niveli i ujit është shumë i ulët.
 • Koka e lëmuar e avullit inox mbron veshjet.
 • Kabulli elektrik me rrotullim ultra 360° rrotullohet lirshëm gjatë përdorimit pa përdredhje ose ngatërrim.

Hekur Vertikal per Hekurosje Haeger HG-1269-P - Hekurosje Efikase dhe Përdorim i Lehtë

Ky hekur vertikal për hekurosje ofron një eksperiencë të shkëlqyer, duke siguruar avull të shpejtë dhe duke përshtatur për pëlhurat dhe veshjet e ndryshme. 

Brand
Haeger
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Marka
Haeger
Modeli
HG-1269-P
Lloji
Hekur Vertikal
Kapaciteti
300ml
Fuqia
1500w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Permasat
Permasat (W x H x D)
18 x10x 15cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni