Hekur Vertikal me Avull Lexical LHH0901

LHH0901
2,890 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Hekur Vertikal me Avull Lexical LHH0901

Hekur vertikal me avull Lexical LHH0901 është një mjet i përshtatshëm për pëlhurat e ndryshme, duke përfshirë pambukun, leshin, poliestrin, pelushin, mëndafshin, fibrat, najlonin, kadifin dhe lirin. Ky hekur vertikal është i përshtatshëm për përdorim me rroba, perde, qilima, jastëkë, dhe lodra prej pelushi.

Karakteristikat Kryesore:

 • Fuqia: 1000W
 • Treguesi i ngrohjes
 • Mbrojtje nga mbinxehja
 • Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 300 ml
 • Kupa matëse
 • Koha e ngrohjes deri në 45 sekonda
 • Avull i vazhdueshëm deri në 20 minuta
 • Nen trysnin e avullit ruan pëlhurat që mos të deformohen
 • Hekuros dhe njëkohësisht largon aromat e pakëndëshme

Hekur Vertikal me Avull - Efikasitet dhe Kujdes për Veshjet Tuaja

Hekur vertikal me avull Lexical LHH0901 është një zgjedhje e shkëlqyer për kujdesin e veshjeve tuaja. Me karakteristika të tilla si fuqia e lartë, treguesi i ngrohjes, dhe avulli i vazhdueshëm, ky mjet ofron një mënyrë efikase për të hequr rrudhat dhe dhënë kujdes të vecant


Brand
ShikoCmimin Pastrimi
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
LHH0901
Lloji
Hekur Vertikal
Kapaciteti
300ml
Fuqia
1000w
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni